Jesteśmy w Warszawie

Jesteśmy w Warszawie

Przy złożeniu zamówienia przez formularz kontaktowy dodatkowy rabat 5%

Zamówienia na nasze usługi przyjmujemy przez formularz kontaktowy na stronie całodobowo oraz telefonicznie od 8:00 do 20:00.

Nasze motto brzmi:

„JAKOŚĆ a nie jakoś”.

Jeżeli szukasz najtańszej oferty na rynku, wyjdź z naszej strony. 
My stawiamy na jakość wykonywanych usług!

0
OBSŁUGIWANE
MIASTA
0
WYPRANYCH
MEBLI
0
WYPRANYCH
DYWANÓW
Pranie fotela tapicerowanego
Pranie krzeseł konferencyjnych

Czyszczenie dywanów, mycie okien oraz pranie tapicerki Warszawa – jakie usługi świadczymy na terenie Warszawy?

Oferujemy profesjonalne pranie wykładzin, dywanów lub tapicerki (pranie i czyszczenie tapicerki mebli lub tapicerki samochodowej). Dojeżdżamy do Warszawy świadczyć nasze usługi z zakresu prania tapicerki, verticali, materacy, ozonowania pomieszczeń, czyszczenia tapicerki skórzanej oraz prania wykładziny biurowej.

Jesteśmy prężnie rozwijającym się zespołem, poszerzającym nasze usługi o kolejne lokalizacje, by jeszcze lepiej zadbać o tapicerkę meblową, dywany i wnętrza naszych klientów w różnych miastach.

Nieustannie poszerzamy swoje horyzonty, by dostarczać profesjonalne usługi prania dla klientów indywidualnych i firmowych. Wykonujemy czyszczenie wykładzin biurowych, dywanów (usługa prania ekstrakcyjnego lub na wskroś) i innych elementów wyposażenia już w 11 miastach w województwie mazowieckim oraz w 15 miastach na terenie Lubelszczyzny!

Co zrobić, żeby dostać rabat 10% na pranie wykładzin Warszawa?

Chcesz zamówić pranie tapicerki meblowej lub profesjonalne pranie wykładziny dywanowych w atrakcyjnej cenie? Zachęć sąsiada, ciocię, wujka, mamę, przyjaciela do skorzystania z naszych usług a dostaniesz od nas rabat 10%. To sposób na zyskanie profesjonalnego czyszczenia dywanów przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem oraz spore oszczędności dla domowego budżetu.

 

Ile kosztuje pranie tapicerki meblowej i jakie są ceny pozostałych usług na terenie całej Warszawy?

Pranie krzesła: od 10 zł
Pranie narożnika: od 140 zł
Pranie wersalki: od 80 zł

Jakie są ceny prania tapicerki i pozostałych usług?

Pranie krzesła: od 10zł

Pranie narożnika: od 140 zł

Pranie wersalki: od 80zł

W jakich terminach można skorzystać z naszych usług prania tapicerki meblowej Warszawa?

Naszą firmę wyróżniają elastyczne terminy realizacji zleceń na skuteczne pranie wykładzin, dywanów lub tapicerki. Jeśli chcesz zamówić profesjonalne pranie tapicerki samochodowej, pranie dywanów (pranie ekstrakcyjne i pranie metodą na wskroś), pranie wykładzin biurowych lub tych stosowanych w salach konferencyjnych, czyszczenie tapicerki meblowej (w tym pranie krzeseł), usuwanie brzydkich zapachów bądź sierści, znajdującej się na całej powierzchni wykładziny, już dziś skontaktuj się z nami. A może potrzebujesz czegoś innego z naszych usług? Jeśli chcesz, by proces realizacji usługi przebiegł szybko i skutecznie, skorzystaj z kilku poniższych wskazówek:

– Zamówienia przez formularz można składać całodobowo (oddzwonimy w ciągu 24h), a telefonicznie w godzinach od 8:00 do 20:00

– Umawiamy się z dokładnością do godziny, na przykład między 9:00 a 10:00

– Jesteśmy elastyczni czasowo, dostosowujemy się do potrzeb klienta, ostatni przyjazd pracownika możliwy jest między 18:00 a 19:00

Profesjonalne pranie i systematyczne czyszczenie tapicerki meblowej, dywanów i samochodów, pranie materaca – gwarancja jakości

Chcesz mieć pewność, że Twoje meble tapicerowane zyskają drugie życie po naszym czyszczeniu, ich wygląd ulegnie zdecydowanej poprawie, a nieprzyjemny zapach zniknie? Przeprowadzimy specjalistyczne pranie tapicerki w Warszawie, by Twoje wnętrza i meble były czyste, bez plam lub nieprzyjemnych zapachów. Przed przystąpieniem do działania pracownik sprawdzi wszelkie uszkodzenia tkaniny, oceni stan tapicerki, stwierdzi, jaki będzie rezultat po praniu, a także poinformuje Klienta o oczekiwanych efektach.

Metoda czyszczenia jest dobierana do konkretnych potrzeb oraz stopnia zabrudzenia czyszczonej powierzchni. Po każdym czyszczeniu przeprowadzana jest kontrola jakości. Jeśli jednak zapowiedziany przez pracownika rezultat nie zostanie osiągnięty po procesie prania, przyznamy rabat na usługę prania tapicerki, wykładzin lub dywanów, bądź zwrócimy opłatę.

Zastosowanie specjalistycznych środków i urządzeń (jak choćby odkurzacze piorące) sprawia, że znika większość plam, uporczywe zabrudzenia, a efekt wizualny jest naprawdę dobry. Zawsze trzeba jednak pamiętać, że nawet po specjalistycznym zabiegu, podczas którego zostaną użyte profesjonalne środki czyszczące, czasami plamy po praniu tapicerki pojawiają się po kilku dniach, więc w takim przypadku prosimy o niezwłoczny kontakt z biurem. W najbliższym wolnym terminie dokonamy nieodpłatnie poprawek na czyszczonej powierzchni mebli, dywanów lub tapicerki.

Profesjonalne czyszczenie wykładzin biurowych, regularne pranie tapicerki Warszawa i w miejscowościach ościennych – gdzie można skorzystać z pomocy naszych specjalistów?

Chcesz znaleźć sposób na regularne czyszczenie mebli (w tym mebli skórzanych) i dywanów, by uzyskać znakomite efekty oraz pozbyć się szkodliwych drobnoustrojów, groźnych dla osób uczulonych choćby na roztocza kurzu domowego? Potrzebujesz zamówić czyszczenie wnętrz lub samochodów, bądź przeprowadzić skuteczne pranie poduszek meblowych, materaca jednoosobowego, materaca dwuosobowego lub fotelików samochodowych?

Jesteśmy w stanie to zrobić w sposób profesjonalny. Nasze usługi prania tapicerek meblowych (czyszczenie krzeseł, foteli, sofy), dywanów, czyszczenie wykładzin i wnętrz samochodów przy pomocy specjalistycznych urządzeń i preparatów, a także ozonowanie pomieszczeń, mycie okien świadczymy na terenie:

 • Garwolina
 • Góry Kalwarii
 • Józefowa
 • Kołbieli
 • Mińska Mazowieckiego
 • Otwocka
 • Piaseczna
 • Pilawy
 • Sulejówka
 • Wilgi
 • Warszawy
 • Żelechowa

Profesjonalne czyszczenie mebli tapicerowanych, wykładzin, dywanów i samochodów – nasze usługi:

Wiemy, że dywany i tapicerki w biurach lub prywatnych domach szybko ulegają zabrudzeniom, nawet przy normalnej eksploatacji. W naszej firmie nieustannie podnosimy jakość usług oraz poszerzamy wachlarz możliwości. Już teraz możesz zamówić pranie wykładziny (pranie wykładzin biurowych, dywanowych) i dywanów, pranie materaca, pranie kanap, czyszczenie narożników (w tym mebli skórzanych), pranie kanapy i czyszczenie sof, pranie poduszek, czyszczenie foteli tapicerowanych, a także mycie okien, ozonowanie pomieszczeń, by usunąć nieprzyjemne zapachy i niebezpieczne drobnoustroje. Dzięki temu dywany, tapicerki meblowe lub samochodowe są czyste, pachnące, wyglądają niemal jak nowe.

Sprawdź już dziś, jakie usługi możesz zamówić, by jak najlepiej zadbać o swoje miejsce do życia lub pracy, a także poprawić bezpieczeństwo i komfort domowników:

Zamów usługę