Serwis klimatyzacji

Zamówienia na nasze usługi przyjmujemy przez formularz kontaktowy na stronie całodobowo oraz telefonicznie od 8:00 do 20:00.

Nasze motto brzmi:

„JAKOŚĆ a nie jakoś”.

Jeżeli szukasz najtańszej oferty na rynku, wyjdź z naszej strony. 
My stawiamy na jakość wykonywanych usług!

W tej zakładce dowiesz się:
Kliknij by przejść do wybranej sekcji!
Kliknij by przejść do wybranej sekcji!

Co obejmuje podstawowy serwis klimatyzacji?

Podstawowy serwis klimatyzacji obejmuje:

Opróżnienie układu z czynnika i oleju, wytworzenie próżni i osuszenie układu z wilgoci, uzupełnienie oleju i czynnika we właściwych ilościach, ozonowanie wnętrza pojazdu.  Na życzenie Klienta wymieniamy również filtr kabinowy.

Jakie układy klimatyzacji napełniamy i jakim czynnikiem?

Zajmujemy się napełnianiem klimatyzacji samochodowej czynnikiem R134a, który występuje w układach wszystkich samochodów osobowych, które zostały wyprodukowane do 2016r. Serwisujemy układy klimatyzacji w samochodach osobowych spalinowych, jak i hybrydowych.

Jak często serwisować klimatyzację?

Kompleksowy przegląd oraz konserwację powinniśmy przeprowadzić co najmniej raz w roku, natomiast odgrzybianie klimatyzacji rekomendujemy aby przeprowadzić dwa razy do roku – przed sezonem letnim oraz zimowym. Warto tutaj podkreślić, że w ciągu 12 miesięcy z układu klimatyzacji ulatnia się nawet 10% czynnika chłodzącego, co oznacza, że nawet jeśli auto stoi nieużywane, to gazu ubywa.

Ile trwa usługa serwisu klimatyzacji? Czy wykonam ją od ręki?

Podstawowa serwis klimatyzacji trwa około godziny. Dla pewności wykonania usługi w dogodnym dla siebie czasie zachęcamy do rezerwacji terminu z kilkudniowym wyprzedzeniem. Jeśli serwis jest pilny, prosimy o kontakt telefoniczny – być może uda się wykonać usługę “od ręki”.

Gdzie świadczona jest usługa?

Serwis klimatyzacji samochodowej wykonujemy w Lublinie przy ulicy Weteranów 11C, 20-038 Lublin.

Ile kosztuje podstawowy serwis klimatyzacji w Lublinie?

Podstawowy serwis klimatyzacji kosztuje 150 zł.

Zakres prac obejmuje: 

Opróżnienie układu z czynnika i oleju, wytworzenie próżni i osuszenie układu z wilgoci, uzupełnienie oleju i czynnika we właściwych ilościach, ozonowanie wnętrza pojazdu. 

W cenie zawarte jest 100g czynnika, a każde kolejne 100g to koszt 30zł.

Na życzenie Klienta wymieniamy filtr kabinowy w cenie 30zł + koszt filtra. Można również przyjechać do nas z już zakupionym filtrem.

Zamów usługę