Jesteśmy w Rzeszowie

Jesteśmy w Rzeszowie

Przy złożeniu zamówienia przez formularz kontaktowy rabat 5%

Zamówienia na nasze usługi przyjmujemy przez formularz kontaktowy na stronie całodobowo oraz telefonicznie od 8:00 do 20:00.

Nasze motto brzmi:

„JAKOŚĆ a nie jakoś”.

Jeżeli szukasz najtańszej oferty na rynku, wyjdź z naszej strony. 
My stawiamy na jakość wykonywanych usług!

0
OBSŁUGIWANE
MIASTA
0
WYPRANYCH
MEBLI
0
WYPRANYCH
DYWANÓW
Pranie fotela tapicerowanego
Pranie krzeseł konferencyjnych

Zachowanie czystości w domu lub biurze bywa wielkim wyzwaniem. Dlatego też przygotowaliśmy szeroką ofertę usług, dzięki którym będziesz mógł cieszyć się porządkiem w przestrzeni do życia lub pracy. Z naszą pomocą przeprowadzisz pranie dywanu (czyszczenie każdego rodzaju dywanów), pranie tapicerki meblowej i kompleksowe pranie tapicerki samochodowej (fotele przednie, kanapa tylna, boki, pranie podsufitki), a także mycie okien i drzwi balkonowych, usuwanie zapachów z wnętrz.

Dlaczego warto skorzystać z naszej fachowej pomocy i zdecydować się na profesjonalne czyszczenie dywanów lub tapicerki w Rzeszowie, bądź na czyszczenie samochodu Rzeszów?

Jakie usługi świadczymy na terenie Rzeszowa i okolic?

Jesteśmy w Rzeszowie i okolicach by świadczyć nasze usługi z zakresu prania tapicerki meblowej – kanap, krzeseł, foteli, narożników;  verticali, materacy, ozonowania pomieszczeń, czyszczenia tapicerki skórzanej oraz prania wykładziny biurowej.

Co zrobić żeby dostać rabat -10%?

Chcesz skorzystać z naszej oferty w Rzeszowie (czyszczenie tapicerki meblowej, materaców, pranie dywanów lub wykładzin) i móc cieszyć się z promocyjnej ceny? Zachęć sąsiada, ciocię, wujka, mamę, przyjaciela do skorzystania z naszych usług, a dostaniesz od nas rabat -10%. To prosty i wygodny sposób na to, by skorzystać z usług profesjonalnej pralni i przy tym zaoszczędzić.

Jakie są ceny prania tapicerki i pozostałych usług?

Pranie krzesła: od 10zł

Pranie narożnika: od 140 zł

Pranie wersalki: od 80zł

W jakich terminach można skorzystać z naszych usług prania tapicerki meblowej w Rzeszowie?

Naszą firmę wyróżniają elastyczne terminy realizacji zleceń na skuteczne pranie mebli, czyszczenie skór, pranie dywanów oraz wykładziny biurowej i hotelowej. Jeśli chcesz zamówić profesjonalne pranie tapicerki meblowej, pranie dywanów (pranie ekstrakcyjne i pranie metodą na wskroś), pranie wykładzin biurowych lub tych stosowanych w salach konferencyjnych, czyszczenie tapicerki meblowej (w tym pranie krzeseł, foteli, materacy, łóżek, kanap i wiele innych), usuwanie brzydkich zapachów bądź sierści, już teraz skontaktuj się z nami.  Jeśli chcesz, by proces realizacji usługi przebiegł szybko i skutecznie, skorzystaj z kilku poniższych wskazówek:

– Zamówienia przez formularz można składać całodobowo (oddzwonimy w ciągu 24h), a telefonicznie w godzinach od 8:00 do 20:00

– Umawiamy się z dokładnością do godziny, na przykład między 9:00 a 10:00

– Jesteśmy elastyczni czasowo, dostosowujemy się do potrzeb klienta, ostatni przyjazd pracownika możliwy jest między 18:00 a 19:00

– Zwykle jesteśmy w stanie przyjąć zlecenie z 2-3 dniowym wyprzedzeniem, możliwe jest również zamówienie usługi express.

Co to jest gwarancja jakości?

Chcesz mieć pewność, że Twoje meble tapicerowane zyskają drugie życie po naszym czyszczeniu, ich wygląd ulegnie zdecydowanej poprawie, a nieprzyjemny zapach zniknie? Przeprowadzimy specjalistyczne pranie tapicerki w Rzeszowie, by Twoje wnętrza i meble były czyste, bez plam lub nieprzyjemnych zapachów. 

 • Przed przystąpieniem do pracy pracownik sprawdzi wszelkie uszkodzenia tkaniny oraz stan tapicerki, a następnie oceni jaki będzie rezultat po praniu i poinformuje Klienta o oczekiwanych efektach.
 • Jeśli zapowiedziany przez pracownika rezultat nie zostanie osiągnięty – nadamy rabat bądź zwrócimy opłatę.

Zastosowanie specjalistycznych środków i urządzeń (jak choćby odkurzacze piorące) sprawia, że większość plam oraz uporczywe zabrudzenia znikają, a efekt wizualny jest naprawdę dobry. Zawsze trzeba jednak pamiętać, że w związku z ekstrakcyjną metodą prania tapicerki podczas której zostaną użyte profesjonalne środki czyszczące, czasami plamy po praniu tapicerki pojawiają się po kilku dniach. W takim przypadku prosimy o niezwłoczny kontakt z biurem. W najbliższym wolnym terminie dokonamy nieodpłatnie poprawek na czyszczonej powierzchni mebli, dywanów lub tapicerki.

Czyszczenie tapicerki, pranie dywanów Rzeszów – gdzie skorzystać z naszych profesjonalnych usług?

Nasze usługi związane z praniem dywanów, czyszczeniem tapicerki i myciem okien świadczymy na terenie:

 • Jasło
 • Krosno
 • Leżajsk
 • Łańcut
 • Nisko
 • Przemyśl
 • Ropczyce
 • Rzeszów
 • Sanok
 • Stalowa Wola
 • Ustrzyki Dolne

Zamów usługę