Jesteśmy w Lublinie

Jesteśmy w Lublinie

Przy złożeniu zamówienia przez formularz kontaktowy rabat 5%

Zamówienia na nasze usługi przyjmujemy przez formularz kontaktowy na stronie całodobowo oraz telefonicznie od 8:00 do 20:00.

Nasze motto brzmi:

„JAKOŚĆ a nie jakoś”.

Jeżeli szukasz najtańszej oferty na rynku, wyjdź z naszej strony. 
My stawiamy na jakość wykonywanych usług!

0
OBSŁUGIWANE
MIASTA
0
WYPRANYCH
MEBLI
0
WYPRANYCH
DYWANÓW
Pranie fotela tapicerowanego
Pranie krzeseł konferencyjnych

Zachowanie czystości w domu lub biurze bywa wielkim wyzwaniem. Dlatego też przygotowaliśmy szeroką ofertę usług, dzięki którym będziesz mógł cieszyć się porządkiem w przestrzeni do życia lub pracy. Z naszą pomocą przeprowadzisz pranie dywanu (czyszczenie każdego rodzaju dywanów), pranie tapicerki meblowej i kompleksowe pranie tapicerki samochodowej (fotele przednie, kanapa tylna, boki, pranie podsufitki), a także mycie okien i drzwi balkonowych, usuwanie zapachów z wnętrz.

Dlaczego warto skorzystać z naszej fachowej pomocy i zdecydować się na profesjonalne czyszczenie dywanów lub tapicerki w Lublinie, bądź na czyszczenie samochodu Lublin?

Profesjonalne pranie dywanów Lublin, pranie wykładzin Lublin, czyszczenie tapicerki skórzanej lub tekstylnej, mycie okien – czy dojeżdżamy do Lublina?

Klienci, którzy zdecydują się na skorzystanie z naszej pralni dywanów i tapicerki nie muszą zgłaszać się bezpośrednio do siedziby naszej firmy. Tak, dojeżdżamy do Lublina świadczyć nasze usługi z zakresu prania tapicerki (samochodowej lub meblowej), dywanów, verticali, materacy, ozonowania pomieszczeń, czyszczenia tapicerki skórzanej oraz prania wykładziny biurowej.

Jesteśmy prężnie rozwijającym się zespołem, poszerzającym nasze usługi prania dywanów (w tym dywanów orientalnych, shaggy), tapicerki (pranie tapicerki samochodowej i meblowej) o kolejne lokalizacje.

Działamy nie tylko na terenie Lublina. Jesteśmy już w 15 miastach na terenie Lubelszczyzny i specjalizujemy się nie tylko w standardowym praniu dywanów, ale też przeprowadzamy pranie antyalergiczne, usuwamy nieprzyjemne zapachy i pomagamy uporać się z groźnymi drobnoustrojami! Możesz również zlecić nam pranie tapicerki samochodowej lub meblowej, by Twoje wyposażenie odzyskało dawny blask.

Skuteczna pralnia dywanów Lublin i pranie tapicerki Lublin – co zrobić, żeby dostać rabat -10% na usługę prania dywanów i tapicerki?

Chcesz skorzystać z naszej oferty (pranie dywanów, czyszczenie tapicerki samochodowej Lublin, pranie kanapy Lublin) i móc cieszyć się z promocyjnej ceny? Zachęć sąsiada, ciocię, wujka, mamę, przyjaciela do skorzystania z naszych usług, a dostaniesz od nas rabat -10%. To prosty i wygodny sposób na to, by skorzystać z usług profesjonalnej pralni dywanów i przy tym zaoszczędzić.

Nie tylko wygodne pranie dywanów w Lublinie – czy pierzemy tapicerkę samochodową w Lublinie?

Tak, pierzemy tapicerkę samochodową w Lublinie. Aby usługa została zrealizowana, potrzebujemy otrzymać dostęp do podłączenia do prądu oraz do bieżącej wody.

Czyszczenie dywanów w Lublinie, pranie tapicerki samochodowej Lublin – gwarancja najwyższej jakości

Dbamy o najwyższą jakość usług i profesjonalne podejście. Troszczymy się o precyzję przez wszystkie etapy prania dywanów, mycia okien lub czyszczenia tapicerki samochodowej i meblowej, nieustannie kontrolujemy kondycję czyszczonej powierzchni. Dodatkowo, przed przystąpieniem do pracy, pracownik oceni, jaki będzie rezultat po praniu i poinformuje Klienta o oczekiwanych efektach.

Jeśli zapowiedziany przez pracownika rezultat nie zostanie osiągnięty, przyznamy rabat bądź zwrócimy opłatę.

Nawet przy czyszczeniu w warunkach domowych z największą dokładnością, niekiedy plamy po praniu tapicerki pojawiają się po kilku dniach. W takim przypadku prosimy o niezwłoczny kontakt z biurem. Po wcześniejszym ustaleniu dogodnego terminu, dokonamy poprawek nieodpłatnie.

Czyszczenie tapicerki, pranie dywanów Lublin – gdzie skorzystać z naszych profesjonalnych usług?

Nasze usługi związane z praniem dywanów, czyszczeniem tapicerki i myciem okien świadczymy na terenie:

 • Bełżyc
 • Bychawy
 • Dęblina
 • Kocka
 • Krasnegostawu
 • Lubartowa
 • Łęcznej
 • Nałęczowa
 • Opola Lubelskiego
 • Piask
 • Puław
 • Radzynia Podlaskiego
 • Ryk
 • Świdnika

Usługi standardowe i usługi dodatkowe w profesjonalnej pralni dywanów i wykładzin, tapicerki

W naszej firmie nieustannie poszerzamy zakres usług, by jak najlepiej wpisać się w potrzeby naszych odbiorców. Dlatego też realizujemy usługi z zakresu prania dywanów i wykładzin dywanowych (pranie ekstrakcyjne) w domu klienta. Możliwe jest również pranie w siedzibie naszej firmy (usuwanie plam, odświeżanie dywanów). Jeśli dywany mają być wyprane metodą na wskroś, można dowieźć je samodzielnie lub nasz pracownik odbierze przygotowany dywan, a następnie przywiezie go pod wskazany adres.

Zajmujemy się również praniem tapicerki meblowej (zestawy wypoczynkowe, fotele biurowe) i samochodowej, by usunąć z niej wszelkie zabrudzenia (zewnętrzną warstwę brudu i plamy, które wniknęły głębiej), a także nieprzyjemne zapachy, sierść zwierząt etc. Dzięki temu można skutecznie odświeżyć mebel, który posłuży w optymalnej kondycji przez długi czas.

Miłośnicy motoryzacji mogą nam natomiast zlecić profesjonalne pranie tapicerki samochodowej. Usuniemy zabrudzenia i plamy, pozbędziemy się nieprzyjemnych zapachów i zadbamy o to, by wnętrze samochodu zyskało nowy blask.

W naszej firmie nie tylko pierzemy dywany i czyścimy obicia (tapicerka samochodowa Lublin, meblowa, poduszki meblowe) przy pomocy wysokiej jakości środków czyszczących, ale też realizujemy inne profesjonalne usługi na terenie Lublina i okolicznych miast, w tym choćby ozonowanie mieszkań i biur, mycie szyb, usuwanie brzydkich zapachów.

Sprawdź, co znajduje się w naszej ofercie i zobacz, jak możemy pomóc Ci w zadbaniu o czystość Twoich wnętrz.

Zamów usługę